Iza Kopp-Pietrzak

Dyrektor
Ustawienia Systemowe

Dyplomowany Terapeuta Ustawień Systemowych,
Life & Business Coach Systemowy z dwudziestoletnim doświadczeniem po Instytucie w Taunusie, Praktyk NLP z dyplomem Johna Grindera, Master NLP i Trener Rozwoju po Polskiej Akademii NLP.

Uczyła się u takich terapeutów i trenerów jak:
Bert & Sophie Hellinger, Gerhard Walper, Wolfgang Deusser, Günter Schricker, Paweł Jan Mróz, David Neenan, Heiko Heinrichs, Joy Mane, Richard Bolstad, mgr Justyna Sadowska i inni.

Terapeuta Terapii Czaszkowo Krzyżowej w nurcie Biodynamicznym, Certyfikowany przez samego twórcę metody Richarda Bolstada Trener Komunikacji Transformującej™.

Współpracowała przez 4,5 roku z prywatną kliniką dr Preeti Agrawal we Wrocławiu pracując z setkami przypadków klinicznych. Założycielka Europejskiej Szkoły Systemowej z siedzibą we Wrocławiu. Ma na swoim koncie pracę z ponad 40 tysiącami ludzi w Polsce i za granicą. Przedsiębiorca.

W wolnych chwilach pisze opowiadania terapeutyczne dla dzieci wydawane przez wydawnictwo Ogrody Sukcesu, których jest twórcą i właścicielem. Autorka setek artykułów branżowych, nagrań i wywiadów o tematyce pracy ustawieniami systemowymi i coachingiem systemowym. Właścicielka Wydawnictwa Ogrody Sukcesu.

Prywatnie partnerka i mama piątki cudownych ludzi.


Artur Pietrzak

Dyrektor Zarządzający
It, e-Marketing, Social Media

Doświadczony Informatyk, grafik, webdesigner, postproducer i specjalista Social Media. Informatyką zajmuje się od ponad 20 lat, współpracował z dużymi firmami i korporacjami różnych branż, wdrażając i obsługując nowoczesne rozwiązania informatyczne o zasięgu międzynarodowym. Posiada doświadczenie w systemach produkcyjnych ERP, MS Windows Server, Active Directory, ESET RA, DTP, SEO, HTML5.

Koordynował budowanie marki jednego z największych producentów silosów zbożowych w Polsce jaki i miedzynarodowej grupy producenta przewodów elektrycznych branży AGD na całym świecie. Swój wkład miał także przy budowaniu marki, wiodącego producenta maszyn do cięcia CNC w Polsce.

Przez lata zdobywanego doświadczenia, odbył liczne kursy interpersonalne i IT, poszerzające jego wiedzę. Obecnie zajmuje się projektowaniem strategii e-marketingowych, budując zasięgi sprzedażowe klientów oraz postprodukcją. Właściciel agencji reklamowej AVOICE.

W Europejskiej Szkole Systemowej będzie wykładał marketing/Social Media i dopełniał działalność Szkoły obowiązkami Dyrektora Zarządzającego.


Ewelina Tyszko-Bury

Osteopatia ginekologiczna

Ewelina Tyszko-Bury swoją zawodową drogę z rehabilitacją i osteopatią zaczęła w 2004 roku od studiów na warszawskim AWF-ie na wydziale fizjoterapii. Po obronie pracy magisterskiej wiedziała, że to jeszcze nie koniec drogi w tym kierunku, wręcz przeciwnie to był tylko dobry początek. W 2009-2015 roku studiowała osteopatię w Sutherlad College of Osteopathic Medicine i zakończyła naukę egzaminem zdanym z wyróżnieniem.

Ukończyła wiele szkoleń z zakresu osteopatii w kraju i za granicą. Równocześnie wykładowca i prelegent na konferencjach i spotkaniach naukowych. Autorka publikacji w czasopismach medycznych. Jej ulubionym tematem pracy jest osteopatia ginekologiczna. Twórca szkolenia dla fizjoterapeutów i studentów osteopatii „Podejście osteopatyczne w terapii kobiet” jak również „Aspekt położniczy i osteopatyczny w czasie ciąży, porodu i połogu”.

Stworzyła ze wspólnikami swoje miejsce pracy, które uwielbia Renort-słuchając ciała, gdzie multidyscyplinarny zespół dba o zdrowie pacjentów. Twórca strony, która uświadamia kobiety jak wiele można pomóc w ich dolegliwościach bólowych. Pasjonatka swojej pracy. Prywatnie mama, żona, córka i przyjaciółka. Równocześnie pilot paralotniowy, miłośniczka jazdy konnej, gór i narciarstwa.


Paweł Susłowski

Osteopata, Terapeuta Integracji Strukturalnej, Fizjoterapeuta

Nazywam się Paweł Susłowski i jestem osteopatą, terapeutą Integracji Strukturalnej oraz fizjoterapeutą. Moja pasja do pracy z ciałem zrodziła się z ciekawości. Od dziecka byłem bardzo aktywny, ale miałem sporo problemów zdrowotnych i kontuzji, za to mało odpowiedzi co z tym robić i jak przeciwdziałać. Zawiedziony poziomem kształcenia akademickiego trafiłem na pierwsze w tej części Europy szkolenie z klasycznej Integracji Strukturalnej w Pradze, a później osteopatie i mnóstwo szkoleń rozwijających.

To jakim narzędziem stała się dla mnie praca z ciałem przerosło jednak moje oczekiwania. Możliwości jakie daje zrozumienie anatomii, fizjologii, biochemii itd, i mechanizmy jakie można uruchomić powodują, że dziś jestem jeszcze bardziej dociekliwy niż na początku, podchodzę jednak do pracy z dużą pokorą i jak zawsze bardzo krytycznie. Na codzień jestem pasjonatem muzyki, gitarzystą w blues bandzie (żeby nie obrażać wokalistów, dodam że zdarza mi się też coś krzyknąć do mikrofonu!) i ultramaratończykiem.


Anna Konieczna-Łojek

Pedagog ogólny i rewalidacyjno-terapeutyczny , politolog o specjalizacji filozofia, mediator rodzinny i rówieśniczy, certyfikowana terapeutka Access Bars oraz Szkoły Uzdrawiania Karmicznego

Wychowując się w leśniczówce pod samym lasem na Warmii, żyłam bliżej natury i zwierząt niż ludzi. Dopiero wyjazd na studia do Olsztyna pokazał mi moje społeczne i intelektualne możliwości. Studiowanie dwóch kierunków jednocześnie pedagogiki i politologii, liczne stypendia, wakacyjne prace z setkami dzieci, wieloletnia praca w szkole sportowej im. M. Bublewicza plus przyszpitalnej przy Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. Jana Pawła II w Olsztynie, kilka lat organizowania wyjazdowych i stacjonarnych warsztatów dla kobiet i rodzin aż po własną działalność pod nazwą Life”s Flow w Olsztynie, a jednocześnie nieustający głód wiedzy w temacie „kim jestem/śmy?”, prowadziły i wciąż prowadzą mnie do wielu fascynujących miejsc i osób.

Pięknym i bezcennym „zatrzymaniem” było dla mnie urodzenie i wychowywanie dzieci, 22 letniej dziś już córki i 13 letniego syna. W tym czasie podczas licznych wyzwań szukałam kursów, warsztatów i osób, dzięki którym zgłębiałam swoją wiedzę i praktykę na tematy z zakresu embriologii, anatomii człowieka, wielu naturalnych terapii, komunikacji wg Rosenberga, refleksologii, medycyny chińskiej, filozofii św.Hildegardy, istoty homeopatii czy żywienia wg Pięciu Przemian. W tym okresie dokonało się moje najgłębsze poznanie siebie samej a przede wszystkim fakt, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni a jednocześnie wszystko jest w nas.

Zdobyte przez lata doświadczenia, zaszczepiona w dzieciństwie miłość do natury i pokora do tego co większe pozwalają mi dziś wspierać ludzi, małych i dużych, do życia w pełni siebie. Z lekkością.


Anna Jelenik

PSYCHOONKOLOGIA

Jestem Ekspertem i Mentorem w obszarze pomocy psychoonkologicznej. Pacjenci mówią o mnie ze jestem Przewodnikiem... Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z pacjentem onkologicznym. Przepracowałam tysiące godzin terapeutycznych indywidualnie z chorym oraz osobami towarzyszącymi w gabinecie, na oddziałach szpitalnych i prowadząc grupy wsparcia dla osób z diagnozą.

Powołałam do życia Fundację wspierającą pacjenta onkologicznego - Dolnośląskie Centrum Psychoonkologii, gdzie jako Fundator, Prezes, a przede wszystkim psychoonkolog od 11 lat towarzyszę choremu i jego rodzinie w drodze do zdrowia. Moje osobiste doświadczenia uzupełniłam wiedzą specjalistyczną. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu PSYCHOONKOLOGII na Uniwersytecie Humanistycznym w Warszawie.

Najwyżej cenię sobie zdobycie Certyfikatu Terapeuty Międzynarodowego Programu Pomocy Psychoonkologicznej Simontona. To jedyny uznany, skuteczny I stosowany na całym świecie program profesjonalnej pomocy psychoonkologicznej choremu i jego rodzinie. Wiedzę z zakresu Programu Simontona - teoretyczną i praktyczną zdobywałam u najlepszych: Carla Simontona, Mariusza Wirgi. Jestem absolwentka Akademii Psychobiologii. Ukończyłam szkolenia w Akademii Coachingu Kryzysowego z zakresu interwencji kryzysowej i coachingu.

W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii ukończyłam Studium Terapii Behawioralno – Poznawczej. Obecnie szkolę w się Polskim Instytucie Hipnozy. Uzyskałam tytuł Certyfikowany Master Hipnozy i Hipnoterapii. Pracuje łącząc efektywnie różne narzędzia i doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej praktyki w pracy z pacjentem indywidualnym, jego rodziną oraz w pracy z grupą osób chorujących.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Jestem także prelegentem na konferencjach z obszaru ochrony i promocji zdrowia oraz biegłym sądowym w dziedzinie psychoonkologii.


Justyna Sadowska

Fizjoterapia, terapia czaszkowo-krzyżowa wg. podejścia biodynamicznego.

Specjalista fizjoterapii, certyfikowany instruktor, terapeuta terapii czaszkowo-krzyżowej wg. podejścia biodynamicznego. Mój zawód to moja pasja - od 29 lat pracuje jako fizjoterapeuta a ostatnie 12 lat to praca z najmłodszymi pacjentami. Całościowe podejście do pacjenta w mojej pracy zrodziło się z potrzeby pomocy tam, gdzie klasyczna medycyna rozkładała ręce.

Ukończyłam AWF w Poznaniu, kierunek rehabilitacja ruchowa, następnie pod kierownictwem p. prof. Milanowskiej, zdałam egzamin specjalizacyjny I stopnia a kolejny już jako specjalista fizjoterapii pod okiem dr M. Kiljańskiego.

Ukończyłam liczne kursy z zakresu pracy fizjoterapeutycznej z pacjentem dorosłym i z dzieckiem. Jestem certyfikowanym terapeuta metody neurorozwojowej wg Vojty, którą z powodzeniem łącze ze swoja pasja życiową jaką jest terapia czaszkowo-krzyżowa.


Marta Gierczyńska

Masaż lomi lomi nui

Masażystka i nauczycielka masażu hawajskiego lomi lomi nui. Profesjonalnie tą sztuką pracy z ciałem zajmuje się od 2007 roku, od 2013 prowadzi kursy grupowe. Jest certyfikowanym nauczycielem Aloha International (od 2014 roku). Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem, taniec intuicyjny i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z "życiowym" zastosowaniem filozofii hawajskiej. Zajęcia grupowe prowadzi od 2000 roku. Swoją przygodę z pracą z ludźmi zaczęła od aerobiku, teatru ruchu i zajęć fitness, a obecnie tworzy kursy Masażu hawajskiego lomi lomi nui i świadomej pracy z ciałem i warsztaty rozwojowe. W swojej pracy łączy różne, sprawdzone na własnej skórze metody (masaż, taniec, praca z ciałem, automasaż, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja), zachęcając Uczestników do odkrywania i eksplorowania swojej prawdziwej natury, mocy i potencjału.

Jej nauczycielami w dziedzinie pracy z ciałem i masażu są Danusia i Jerzy Adamczykowie, Susan Pa’iniu Floyd (lomi lomi nui), Alan Earle (PeLoHa), Maka'ala Yates (mana lomi) oraz Jody Mountain (ancient lomi lomi). Ukończyła kursy Praktyk NLP oraz Coach i Trener u Pawła Mroza oraz Komunikacji bez Przemocy u Zofii i Karstena Schacht-Petersen. Obecnie studiuje metodę łagodnej pracy z traumą Somatic Experiencing.


Danuta Rondzisty-Pietrzak

Ajurweda i odżywianie ajurwedyjskie

Moim pierwszym wyuczonym zawodem, który wypłynął z potrzeby i odwagi dziecięcego serca jest aktorstwo scen muzycznych. Z czasem z miłości do siebie i natury pokochałam mądrość Ajurwedy. Ukończyłam certyfikowany kurs konsultanta Ajurwedy I i II stopnia w Agni Ajurveda Polska & Shivani Ajurveda w Indiach.

Na co dzień zajmuję się szeroko pojętą sztuką trawienia w ujęciu ajurwedyjskim. Wspieram ludzi w powrocie do ich równowagi z poziomu ciała, duszy i umysłu, zaglądając w najgłębsze zakamarki układu trawiennego. Przez rok współpracowałam z kliniką IMC w Żernikach wrocławskich, gdzie jako szef kuchni komponowałam posiłki dla pacjentów z chorobami cywilizacyjnymi (m.in. nowotwory i autoimmunologia) To właśnie tam nauczyłam się patrzeć na układ trawienny jak na centrum zawiadowcze całego naszego wewnętrznego wszechświata.

Obecnie pracuję sporo z kobietami, jako dyplomowana doula daję im przestrzeń do wyrażania i akceptacji siebie. Prowadzę indywidualne konsultacje i warsztaty kulinarno-rozwojowe, które pozwalają kobietom odnaleźć radość i mądrość w gotowaniu. Moją pasją jest odkrywanie w ludziach nieskończonych możliwości. Obecnie uczę się w Europejskiej Szkole Czaszkowo - Krzyżowej, aby móc wspierać kobiety i ich rodziny na jeszcze głębszych poziomach w kryzysach okołoporodowych. Wierzę, że każdy człowiek jest jedyną niepowtarzalną kompilacją żywiołów, dzięki czemu świat z każdą poznaną osobą staje się jeszcze bardziej fascynujący.


Magdalena Śniadecka

Praca z głosem i blokadami obszaru gardła

Z wykształcenia muzyk. Ukończyła wydział instrumentalny na Akademii Muzycznej we Wrocławiu, równolegle szkoląc swój głos. Od dwóch dekad czynnie przygotowuje śpiewających aktorów i wokalistów m.in. w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Brała udział w ogromnej ilości wydarzeń i projektów artystycznych, w tym nagrań, aranżacji wokalnych i rejestracji TV. Ma za sobą wokalne przygotowanie kilkudziesięciu premier. Jest laureatką dwóch nagród na festiwalach teatralnych otrzymanych za swoją pracę i wkład w fotosferę.

Od kilkunastu lat jest wykładowcą w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie filia we Wrocławiu, gdzie obroniła doktorat z zakresu pracy nad przygotowaniem wokalnym aktorów. Na codzień prowadzi praktyczne zajęcia ze studentami w obszarze impostacji głosu. W zakresie kształcenia własnego jak i pedagogiki uczyła się u:

Magdy Sekuły-Lemberger, dr Huberta Noe, dr Danieli Stieff, Kristin Linklater, Magdy Kędziory, Dominiki Płonki, dr Barbary Sambor.

Pracuje w nurcie treningu fizjologicznego wg. Dr Huberta Noe, zwanego popularnie Flow Phonation. Jest tegoroczną absolwentką Szkoły Trenerów Pracy z Oddechem - Pranavision - prowadzonej przez Rani Spets - Edgren.

Spotkanie i pracę nad fonacją określa jako podróż w głąb siebie. W stronę wewnętrznego, subtelnego czucia. W kierunku miejsca, gdzie można doświadczyć uwolnienia oddechu i swobodnej wibracji krtani - twórczej królowej dźwięku.

Prywatnie miłośniczka wędrówek z psem po bezdrożach i kąpieli w lodowatej wodzie.