Iza Kopp-Pietrzak

Dyrektor / Właściciel

Terapeutka Ustawień Systemowych po Szkole przy Instytucie w Taunusie prowadzonej przez Gerharda Walpera, Wolfganga Deuseera i Berta Hellingera ukończonej w 2009 roku, ucząca się pracy systemowej od 20 roku życia, także od wielu innych terapeutów tj. Alicja Bednarska, Joy Mane, Haiko Hinriksa, czy Ginter Schricker.

Na polu zawodowym absolwentka Polskiej Akademii NLP, Master NLP, Praktyk NLP z dyplomem jednego z twórców metody Johna Grindera, Trener, Mówca Publiczny, absolwentka Szkoły Terapii Cranio Sacralnej w nurcie Biodynamicznym u Justyny Sadowskiej, certyfikowany Trener Transforming Communication™ po szkole Richarda Bolstada.

Ukończyła szereg szkoleń z zakresu pracy terapeutycznej i coachingowej z takimi nazwiskami jak Jan Paweł Mróz, David Neenan, czy Joy Mane w zakresie pracy technikami NLP, terapii systemowej, pracy z oddechem, czy pracy z wewnętrznym krytykiem. Wieloletni przedsiębiorca.


Twórca marki Le popo, projektant ogrodów, redaktor współpracujący z wolnej stopy z miesięcznikami dla mam, portalem parentingowym dziecisawazne.pl, autorka autorskiego programu w Radio „Zielony Ląd” i dziesiątków artykułów branżowych z zakresu pracy systemowej i holistycznego podejścia do zdrowia, z których część ukazała się na łamach dwutygodnika „Charaktery”.

Przez prawie 5 lat współpracowała z prywatną kliniką ginekologiczno - onkologiczną dr Preeti Agrawal we Wrocławiu, prowadząc pod okiem twórców kliniki z zespołem terapeutów setki przypadków klinicznych leczonych holistycznie pod kątem chorób autoimmunologicznych, nowotworowych, ginekologicznych, psychosomatycznych czy wspomagająco przy terapiach uzależnień.

Autorka terapeutycznych bajek dla dzieci i właścicielka wydawnictwa Ogrody Sukcesu. Terapeuta z ponad 20-sto letnim doświadczeniem o zasięgu międzynarodowym, pracująca na terenie Polski, Europy i Świata. Prywatnie partnerka, mama piątki dzieci. Szczęśliwy człowiek o wielu pasjach.

0
0
5
0